TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus Belediyesi sebze dağıtımına başladı.

Tarsus Belediyesi üreticiden satın alınan doğal sebzeleri, vatandaşlara ücretsiz olarak dağıttı. Dünya’yı etkisine alan ve boyutlara yayılan Koronavirüs’e karşı İlçe genelinde dezenfeksiyon, temizlik ve bilgilendirme çalışmalarını sürdüren Tarsus Belediyesi vatandaşlara erzak yardımlarını da sürdürmeye devam ediyor. Belediye Başkanı Bozdoğan aldığı kararla halka ücretsiz olarak sebze ve meyve dağıtılacağını da açıklamıştı. Alınan kararı ivedilik içinde uygulamaya […]

Tarsus Belediyesi sebze dağıtımına başladı.
07 Nisan 2020 - 5:02 'de eklendi.

Tarsus Belediyesi üreticiden satın alınan doğal sebzeleri, vatandaşlara ücretsiz olarak dağıttı.

Dünya’yı etkisine alan ve boyutlara yayılan Koronavirüs’e karşı İlçe genelinde dezenfeksiyon, temizlik ve bilgilendirme çalışmalarını sürdüren Tarsus Belediyesi vatandaşlara erzak yardımlarını da sürdürmeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Bozdoğan aldığı kararla halka ücretsiz olarak sebze ve meyve dağıtılacağını da açıklamıştı. Alınan kararı ivedilik içinde uygulamaya koyan Bozdoğan ve ekibi ilk etapta yaklaşık 50 ton sebzeyi paketleyerek ,geçim sıkıntısı çeken ailelere dağıttı.

Çalışmalara yardımcı olan Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan dağıtımı yapılacak olan sebzelerin hijyenik koşullarda paketlenmesine de dikkat etti.

Tarsus Belediyesinin bedava dağıttığı sebze ve meyveden alan vatandaşlar Başkan Bozdoğan’a teşekkür etti

Sebze dağıtımlarının devam edeceği öğrenildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER