TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus Belediyesi, Tozkoparan Mahallesine Çocuk ve Yaşlılar için ortak park yapıyor.

Tarsus Belediyesinden sağlıklı bir kent anlayışı doğrultusunda , sosyal hamleler ard ardına gelmeye devam ediyor. Haber:Cihan Kezer Kentin bir çok noktasında Tarsus Belediyesi sorumluluğunda kalan hizmet alanında ki park ve bahçeler elden geçirilmeye ve yeni düzenlemeler yapılmaya başlandı. Geçtiğimiz Günlerde Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ın talimatı ile Rauf Denktaş Parkında yapılacak yeni projenin çalışmaları da başlatılmıştı. […]

Tarsus Belediyesi, Tozkoparan Mahallesine Çocuk ve Yaşlılar için ortak park yapıyor.
07 Ağustos 2019 - 17:27 'de eklendi.

Tarsus Belediyesinden sağlıklı bir kent anlayışı doğrultusunda , sosyal hamleler ard ardına gelmeye devam ediyor.

Haber:Cihan Kezer

Kentin bir çok noktasında Tarsus Belediyesi sorumluluğunda kalan hizmet alanında ki park ve bahçeler elden geçirilmeye ve yeni düzenlemeler yapılmaya başlandı.

Geçtiğimiz Günlerde Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ın talimatı ile Rauf Denktaş Parkında yapılacak yeni projenin çalışmaları da başlatılmıştı. Tarsus Belediyesi bu seferde sorunlu bölge olarak ifade edilen Toki kavşağında ki yeşil alana spor alanı ve çocuk parkı yapılması konusunda da çalışmalar hızlandırıldı.

Tozkoparan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi üzerinde bulunan alanda ki çalışmaların bayram sonrasında tamamlanacağı öğrenildi.

”ATIL DURUMDA OLAN KAMELYALAR ONARILIP,PARKA MONTE EDİLDİ”

Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ın incelemede bulunduğu belediye tesislerinde atıl durumda olan ve kullanılır tüm araç gereçlerin onarılması talimatı üzerine, atölye şefliği atıl durumda olan kamelyaları elden geçirerek parka monte etti. 2 Parkur halinde projelendirilen yeşil alanda yapılacak ağaçlandırma çalışmalarının ardından park içine , çocuk oyun parkı ve spor aletleri de monte edilecek.Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER