TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

TARSUS BEYAZI , SAHİBİNE 700 BİN LİRA KAZANDIRDI

3  yaşlı dişi İngiliz taylarının 91. Gazi Koşusu öncesi en önemli provası niteliğindeki ve bu yıl 62. kez düzenlenen Kısrak Koşusunu Tarsuslu İmat Bozdoğanlı’nın atı, jokey Selim Kaya ile   Tarsus Beyazı kazandı.   25 Haziran’da koşulacak olan Gazi koşusunun son provası olarak kabul edilen yarışta 1. olan  Tarsus Beyazı sahibine 700 bin liralık ikramiye […]

TARSUS BEYAZI , SAHİBİNE 700 BİN LİRA KAZANDIRDI
04 Haziran 2017 - 20:00 'de eklendi.

yaşlı dişi İngiliz taylarının 91. Gazi Koşusu öncesi en önemli provası niteliğindeki ve bu yıl 62. kez düzenlenen Kısrak Koşusunu Tarsuslu İmat Bozdoğanlı’nın atı, jokey Selim Kaya ile   Tarsus Beyazı kazandı.

 

25 Haziran’da koşulacak olan Gazi koşusunun son provası olarak kabul edilen yarışta 1. olan  Tarsus Beyazı sahibine 700 bin liralık ikramiye kazandırdı.

Bu yıl 62. kez düzenlenen Kısrak Koşusu’nu, düzlük üzeri yaptığı etkili ataklar ile kazanmayı başaran TARSUS BEYAZI, sezonun dişi taylar için bu en önemli klasiğini kazanarak, oldukça önemli bir başarının da mimarı oldu.

 

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan tayın sahibi İmat Bozdoğanlı’ya kupasını, TJK Asli Üyesi A. Melih Kura verdi.

 

HABER:CİHAN KEZER

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER