TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus Chp’den Bomba Hamle!

Cumhuriyet Halk Partisi Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk’in gündemine aldığı 5’li komisyon kurulunun yakında göreve başlayacağı öğrenildi. Oluşturulacak olan 5’li komisyon grubu , Tarsus’ta sahaya inerek halkın sorunlarını dinleyecek. Halkın olumlu olumsuz tüm sorunlarını not alacak ve rapor halinde ilçe yönetim kuruluna sunacak olan komisyonda çeşitli meslek gruplarından uzmanların olacağı öğrenildi. Çalışma ekibinin ne zaman […]

Tarsus Chp’den Bomba Hamle!
20 Eylül 2018 - 20:05 'de eklendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk’in gündemine aldığı 5’li komisyon kurulunun yakında göreve başlayacağı öğrenildi.

Oluşturulacak olan 5’li komisyon grubu , Tarsus’ta sahaya inerek halkın sorunlarını dinleyecek.

Halkın olumlu olumsuz tüm sorunlarını not alacak ve rapor halinde ilçe yönetim kuruluna sunacak olan komisyonda çeşitli meslek gruplarından uzmanların olacağı öğrenildi.

Çalışma ekibinin ne zaman göreve başlayacağı bilinmezken, CHP bu yöntemle açıklanacak olan Belediye Başkan adayına da bilgi desteği sunacak.

İlçe Başkanlığı bilgisinde bağımsız çalışacak olan ekibin,  çalışmaları gizlilik içinde yürüteceği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Chp Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk’in 5 komisyon üyelerini basın toplantısı ile kamuoyuna tanıtması bekleniyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER