TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus Devlet Hastanesinde yine iş kazası yaşandı.

Tarsus’ta İnşaatı devan eden 600 yataklı Devlet Hastanesi şantiyesinde geçtiğimiz hafta meydana gelen iş kazasında 37 yaşındaki Ş.N adlı vatandaş çalıştığı iskelenin 3.katından aşağı düşerek çeşitli yerlerinden yaralanmıştı. Bugün ise aynı şantiyede  meydana gelen iş kazasında 1’i 3.katta bulunan  iskeleden , diğeri ise 1.kattan aşağıya düştü. İşçilerin ve şirket çalışanların yardımı ile hastaneye kaldırılan yaralılar […]

Tarsus Devlet Hastanesinde yine iş kazası yaşandı.
09 Şubat 2019 - 10:59 'de eklendi.

Tarsus’ta İnşaatı devan eden 600 yataklı Devlet Hastanesi şantiyesinde geçtiğimiz hafta meydana gelen iş kazasında 37 yaşındaki Ş.N adlı vatandaş çalıştığı iskelenin 3.katından aşağı düşerek çeşitli yerlerinden yaralanmıştı.

Bugün ise aynı şantiyede  meydana gelen iş kazasında 1’i 3.katta bulunan  iskeleden , diğeri ise 1.kattan aşağıya düştü.

İşçilerin ve şirket çalışanların yardımı ile hastaneye kaldırılan yaralılar tedavi altına alındı.

3 gün arayla yaşanan iş kazaları işleri tedirgin ederken, aşağıya düşerek yaralanan İ.Aksoy (55)’in durumu iyi olduğu ve Tarsus Medikal Park Hastanesinde tedavisinin sürdüğü,  M.Kerçin (30) ‘in ise kaburgasında kırıklar olması nedeniyle Mersin Şehir Hastanesine sevk edileceği öğrenildi.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER