TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus Emniyet Müdürü Ezber bozdu.

Haber:Cihan Kezer/ 2 Ay önce Mersin İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevinden Tarsus İlçe Emniyet Müdürü olarak görevlendirilen Emniyet Müdürü Ercan Elbir,yaptığı çalışmalar ile Tarsusluları sevindiriyor. Kısa sürede kurduğu disiplin mekanizması ile ilçede huzurun tahsisi noktasında çalışmalar yapan Elbir , mevcut personelini de eş zamanlı sahada kullanarak her türlü olumsuzluğun önüne geçmek istiyor. Bir gün stadyumda […]

Tarsus Emniyet Müdürü Ezber bozdu.
09 Aralık 2019 - 8:46 'de eklendi.

Haber:Cihan Kezer/ 2 Ay önce Mersin İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevinden Tarsus İlçe Emniyet Müdürü olarak görevlendirilen Emniyet Müdürü Ercan Elbir,yaptığı çalışmalar ile Tarsusluları sevindiriyor.

Kısa sürede kurduğu disiplin mekanizması ile ilçede huzurun tahsisi noktasında çalışmalar yapan Elbir , mevcut personelini de eş zamanlı sahada kullanarak her türlü olumsuzluğun önüne geçmek istiyor. Bir gün stadyumda polis üniforması ile, bir gün toplantıda takım elbisesi ile bulunan Elbir, kent insanın alıştığından öte bir profil ortaya koyuyor.

Trafik polislerinin gün boyu kavşak ve caddelerde denetim yapması, asayişte görev yapan memurların esnaf ziyareti yaparak derdi sıkıntısının olup olmadığı sorulması da , kentin asayişine verilen önemi gözler önüne seriyor.

Samimi ve neşeli bir görüntü sergileyen Emniyet Müdürü Ercan Elbir’in disiplin abidesi olduğunu ifade eden bazı polis memurları ise ” İlk defa böyle bir müdür ile çalışma imkanı yakaladık, disiplini çok seven, halk için,devlet için çalışmayı önemseyen birisi. Biz memnunuz, görevimizin başındayız”dedi.

Akşam saatlerinde mahalle aralarında devriye sayısını artıran Elbir, kentin çeşitli yerlerinde yaptığı kimlik kontrolleri ile de , kaçak ve kuralsızlığın önüne geçilmesine katkı sunuyor.

Artan denetimleri gören vatandaşlar ise , böyle bir uygulamadan dolayı da yeni müdüre teşekkür etti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER