TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus İdman Yurdu, Balıkesir’e örnek oldu.

Haber: Cihan Kezer/ Geçtiğimiz sezonda 2.Lig Kırmızı grupta mücadele eden temsilcimiz Tarsus İdman Yurdu oyuncuları ligin 32.haftasında konuk ettikleri Karagümrük Spor A.Ş maçının ilk dakikasında, 32 haftalık alacaklarını alamadıkları sebebi ile mali durumu protesto etmişti. Yaşanan bu protesto ülke gündemine bomba gibi düşerken, bugünde benzer bir durum Adana Demirspor – Balıkesirspor maçında yaşandı. Tff 1.Lig […]

Tarsus İdman Yurdu, Balıkesir’e örnek oldu.
12 Mayıs 2019 - 20:45 'de eklendi.

Haber: Cihan Kezer/

Geçtiğimiz sezonda 2.Lig Kırmızı grupta mücadele eden temsilcimiz Tarsus İdman Yurdu oyuncuları ligin 32.haftasında konuk ettikleri Karagümrük Spor A.Ş maçının ilk dakikasında, 32 haftalık alacaklarını alamadıkları sebebi ile mali durumu protesto etmişti.

Yaşanan bu protesto ülke gündemine bomba gibi düşerken, bugünde benzer bir durum Adana Demirspor – Balıkesirspor maçında yaşandı.

Tff 1.Lig ekiplerinden Balıkesirspor’da futbolcular alacaklarını tahsil edemedikleri için yaşanan ekonomik çıkmazı yine protesto ile gündeme taşıyarak dikkat çekti.

Adana’da 5 Ocak Fatih Terim Stadyumunda oynanan ve Adana Demirspor’un 2-0 üstünlüğü ile sona eren mücadelenin başlama vuruşunda 1 dakika topa eylemsiz kalan oyunculara Demirspor’lu futbolcularda destek verdi ve topu kendi yarı alanında çevirdi.

Demirspor’lu taraftarlarda Balıkesirspor’a destek verirken, yaşanan bu durum Türk futbolunda ki ekonomik krizleri bir kez daha hatırlatmış oldu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER