TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

TARSUS İDMAN YURDU SON HAFTA MAÇINA ÇIKACAK

3.Lig 3.Grupta yer  alan temsilcimiz Tarsus İdman Yurdu ligin son hafta maçında İstanbul’da Sultanbeyli Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Geçtiğimiz haftalarda şampiyonluğu kıl payı kaçırarak play-of’larda mücadele etme hakkı kazanan temsilcimiz İdman Yurdu , play-of’u garantileyen Sultanbeyli Belediyespor ile prestij maçına çıkacak. Temsilcimiz İdman Yurdu Cumartesi günü saat 15:30’da Sultanbeyli Gölet Futbol Sahasında oynanacak maç […]

TARSUS İDMAN YURDU SON  HAFTA MAÇINA ÇIKACAK
02 Mayıs 2018 - 21:13 'de eklendi.

3.Lig 3.Grupta yer  alan temsilcimiz Tarsus İdman Yurdu ligin son hafta maçında İstanbul’da Sultanbeyli Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

Geçtiğimiz haftalarda şampiyonluğu kıl payı kaçırarak play-of’larda mücadele etme hakkı kazanan temsilcimiz İdman Yurdu , play-of’u garantileyen Sultanbeyli Belediyespor ile prestij maçına çıkacak.

Temsilcimiz İdman Yurdu Cumartesi günü saat 15:30’da Sultanbeyli Gölet Futbol Sahasında oynanacak maç için Cuma günü İstanbul’a geçecek.

İdman Yurdu’nun play-of’lar öncesinde sakatlık sorunu yaşamamak için,  yedek ağırlıklı bir kadro ile İstanbul’a gitmesi bekleniyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER