TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus İdman Yurdu yönetimi Atatürk Anıtına çelenk koydu.

Cumhuriyetle yaşıt olan Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü , kuruluşunun 96.yılı münasebetiyle Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına Çelenk koydu. Tarsus İdman Yurdu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Şenda, Yöneticiler Hakan Canan Can,Duran Çalışır,Turgay Hacısalihoğlu, Tarsus İdman Yurdu Taraftar Derneği Başkanı Özer Alp ve yönetimin kurulununda katıldığı etkinlik Saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı ile devam etti. Yapılan […]

Tarsus İdman Yurdu yönetimi Atatürk Anıtına çelenk koydu.
09 Ekim 2019 - 16:04 'de eklendi.

Cumhuriyetle yaşıt olan Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü , kuruluşunun 96.yılı münasebetiyle Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına Çelenk koydu.

Tarsus İdman Yurdu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Şenda, Yöneticiler Hakan Canan Can,Duran Çalışır,Turgay Hacısalihoğlu, Tarsus İdman Yurdu Taraftar Derneği Başkanı Özer Alp ve yönetimin kurulununda katıldığı etkinlik Saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı ile devam etti.

Yapılan törende A Takımın , bugün oynanacak olan lig müsabakası nedeniyle kampta olması nedeniyle U-19 takımı ve alt yapı hocaları da hazır bulundu.

Törende konuşan Kulüp Başkanı Mustafa Şendağ ” 6 gencin yaktığı ateşin, büyük bir heyecan içinde ileri ki nesillere aktarılması için çalıştıklarını”söyledi.

Başkan ayrıca törene katılan herkesi bu akşam 18’de oynanacak olan Pendikspor maçına davet etti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER