TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus İdman Yurdun’da Yetki Devredildi

2.Lige yükselen temsilcimiz Tarsus İdman Yurdu başkanı Önder Ege ve Yöneticileri bugün Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can ile makamında bir araya geldi. Sohbet anlamında yapılan görüşme sonrası Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can yöneticilere ortaya koydukları emekleri için teşekkür etti. Daha sonra kulübün resmi sayfasından yapılan açıklamayla Önder Ege’nin 5 Temmuz kongre tarihine kadar izne ayrılacağı […]

Tarsus İdman Yurdun’da Yetki Devredildi
12 Haziran 2018 - 21:18 'de eklendi.

2.Lige yükselen temsilcimiz Tarsus İdman Yurdu başkanı Önder Ege ve Yöneticileri bugün Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can ile makamında bir araya geldi.

Sohbet anlamında yapılan görüşme sonrası Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can yöneticilere ortaya koydukları emekleri için teşekkür etti.

Daha sonra kulübün resmi sayfasından yapılan açıklamayla Önder Ege’nin 5 Temmuz kongre tarihine kadar izne ayrılacağı açıklandı.

İŞTE O AÇIKLAMA;

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ İÇİN , TAM YETKİ VERİLECEK.

Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Önder Ege yarın itibari ile 5 Temmuz kongre tarihine kadar izne ayrılacaktır.

Genel kaptan Duran Çalışır ve Asbaşkan Nevzat Çetin , Genel Menajer Murat Bancaroğlu ve Kulüp Müdürü Cumali Gündiler’e vekaletname vererek kulüp içinde transfer, banka girdi çıktı ve rutin işlerde görev yapabilmeleri için tam yetki verecektir.

Yönetim Kurulu hiç bir işlerde yer almayacak ve vekil tayin edilen 2 isim işleri kendi sorumluluklarında yürütecektir.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER