TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus İdmanyurdu’nun sitesi kapandı.

Kuruluşu Cumhuriyet ile yaşıt Tarsus İdman Yurdu’nun dünyaya açılan kapısı web sayfası hosting sorunu yüzünden kapandı. www.tarsusidmanyurdu.org.tr adresine girerek kulüp hakkında bilgi almak isteyen taraftarlar sayfaya girdiklerinde şokla karşılaştı. Sayfaya giren taraftarlar İngilizce ”This Account has been suspended. Contact your hosting provider for more information.- Bu hesap askıya alındı. Daha fazla bilgi için barındırma sağlayıcınıza […]

Tarsus İdmanyurdu’nun sitesi kapandı.
06 Eylül 2019 - 20:42 'de eklendi.

Kuruluşu Cumhuriyet ile yaşıt Tarsus İdman Yurdu’nun dünyaya açılan kapısı web sayfası hosting sorunu yüzünden kapandı.

www.tarsusidmanyurdu.org.tr adresine girerek kulüp hakkında bilgi almak isteyen taraftarlar sayfaya girdiklerinde şokla karşılaştı.

Sayfaya giren taraftarlar İngilizce ”This Account has been suspended. Contact your hosting provider for more information.- Bu hesap askıya alındı. Daha fazla bilgi için barındırma sağlayıcınıza başvurun” mesajıyla karşılaştı.

Gördükleri manzara karşısında üzülen taraftarlar gazetemize yaptığı açıklamada ” Çok üzüldüklerini, kulübün doğru dürüst yönetilmediğini düşündüklerini” söylediler.

Siteye girişte bulunan mesajı ilettiğimiz web master Oktay Can ise ”Yaşanan bu aksamanın hosting kesintisi dolayısı ile yaşandığını servis sağlayıcının süresinin dolmasından bu sorunların yaşanacağını belirtti.”Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER