TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı İstifa Etti.

İyi Partide iç huzursuzluk sürüyor. Tarsus Gençlik Kolları Kurucu Başkanı olan halen görevinde bulunan Mustafa Özgökmen “Menfaat beklemeden sürdürdüğü görevini” bıraktığını açıkladı. Özgökmen sosyal medya hesabından duyurduğu açıklamasında “Sözlere nerden başlasak bilmiyoruz ama 2 yıldır gece gündüz demeden Tarsus İYİ PARTİYE verdiğimiz hizmetler birilerinin gözünde hiçe sayıdı ve bizler yok sayıldık.Biz bu kutlu yolda canla […]

Tarsus İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı İstifa Etti.
20 Kasım 2019 - 7:01 'de eklendi.

İyi Partide iç huzursuzluk sürüyor.

Tarsus Gençlik Kolları Kurucu Başkanı olan halen görevinde bulunan Mustafa Özgökmen “Menfaat beklemeden sürdürdüğü görevini” bıraktığını açıkladı.

Özgökmen sosyal medya hesabından duyurduğu açıklamasında “Sözlere nerden başlasak bilmiyoruz ama 2 yıldır gece gündüz demeden Tarsus İYİ PARTİYE verdiğimiz hizmetler birilerinin gözünde hiçe sayıdı ve bizler yok sayıldık.Biz bu kutlu yolda canla başla çalışarak hedefimizde olan herşeyi anlımızın akıyla çıktığımızı düşünüyorum.Herkes şunu iyi bilmelidir ki Tarsus İYİ gençlik bir menfaat beklemeden bu yolda mücadele verdi.Benle beraber yürüyen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür eder hepsine hayatları boyunca başarılar dilerim.Emekleriniz o kadar çok ki hakkınızı kimse ödeyemez.Ben bu davadan Tarsus gençlik kolları başkanlığında istifamı üzülere bildirmek istiyorum Şunu herkes İyi bilmelidir ki bana söylenmiş laf İYİ GENÇLİĞE söylenmiş sayarım. TARSUS İYİ GENÇLİK KORSAN DEĞİLDİR EMEĞİ OLAN PIRIL PIRIL GENÇLERDİR…”dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER