TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

TARSUS İYİ PARTİ’DEN GAZETEMİZE ZİYARET

İyi Parti Tarsus İlçe Teşkilatı başkanı M. Tekin Çelik ve yönetim kurulu üyelerinden Gazetemiz sahibi Cihan Kezer’e ziyaret. Yönetim Kurulu üyeleri ile gazeteleri ziyaret ettiklerini ifade eden Tekin Çelik Genel siyaset ve yerel politikalar üzerine bir süre sohbet etti. Atama sonrası teşkilatın yol haritasını çizdiklerini ve bu yolda ilk adımın kongreler ile tamamlandığını ifade eden […]

TARSUS İYİ PARTİ’DEN GAZETEMİZE ZİYARET
19 Mart 2018 - 16:50 'de eklendi.

İyi Parti Tarsus İlçe Teşkilatı başkanı M. Tekin Çelik ve yönetim kurulu üyelerinden Gazetemiz sahibi Cihan Kezer’e ziyaret.

Yönetim Kurulu üyeleri ile gazeteleri ziyaret ettiklerini ifade eden Tekin Çelik Genel siyaset ve yerel politikalar üzerine bir süre sohbet etti.

Atama sonrası teşkilatın yol haritasını çizdiklerini ve bu yolda ilk adımın kongreler ile tamamlandığını ifade eden M.Tekin Çelik ” İşimiz şimdi başlıyor. Köylere giderek çalışmalarımızı kırsalda yapacağız, oradan ovaya inerek siyasi çizgimizi ve ülke menfaatine dayalı yapacağımız politikaları halkımıza anlatacağız”dedi.

Tarsus Gündem Gazetesi sahibi Cihan Kezer’in sorduğu , Beklenen oy oranı ve yerel seçimlerde adaylık nasıl olacak sorusuna samimi cevaplar veren İyi Parti İlçe Başkanı M.Tekin Çelik ” Tarsus’a hedefimiz açık yüzde 30 oy alacağımızı hesap ediyoruz. En kötü ihtimal 40 bin oy bandının altına düşmeyiz. Bu çıtayı Cumhurbaşkanlığı seçimlerde yüksek tutacağız.”diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER