TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus Kent Konseyi Seçimi yarın yapılacak.

Tarsus Belediyesi Kent Konseyi,13 Haziran Perşembe günü gerçekleştireceği Genel Kurul ile yeni dönem Kent Konseyi Yürütme Kurulu ve Başkanını seçecek. Tarsus Kent Konseyi’nin yeni dönem Başkanı, yürütme kurulu ve komisyon üyelerinin seçileceği seçimli Olağan Genel Kurulu, yarın Asutay İş Merkezi Güner Baykal Konferans Salonunda saat 13:30’da yapılacak. Konsey başkanlığı için Dr.Ali Cerrahoğlu’nun adı geçerken, farklı […]

Tarsus Kent Konseyi Seçimi yarın yapılacak.
12 Haziran 2019 - 16:59 'de eklendi.

Tarsus Belediyesi Kent Konseyi,13 Haziran Perşembe günü gerçekleştireceği Genel Kurul ile yeni dönem Kent Konseyi Yürütme Kurulu ve Başkanını seçecek.

Tarsus Kent Konseyi’nin yeni dönem Başkanı, yürütme kurulu ve komisyon üyelerinin seçileceği seçimli Olağan Genel Kurulu, yarın Asutay İş Merkezi Güner Baykal Konferans Salonunda saat 13:30’da yapılacak.

Konsey başkanlığı için Dr.Ali Cerrahoğlu’nun adı geçerken, farklı isimlerin aday olup olmayacağı ise henüz netlik kazanmadı.


Genel Kurul toplantısı Divan Kurulunun seçimi ile başlayacak ve daha sonra eski yönetim faaliyet raporunu okuyarak katılımcılara bilgi verecek.
Daha sonra Gerçekleşecek olan konsey başkanlık seçimlerinde 150 Derneğin temsilcisinin oy kullanması bekleniyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER