TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus Şehir Stadyumu bakıma alınıyor.

Tarsus İlçe Spor Müdürlüğü mevsim şartlarını göz önünde bulundurarak resmi takvime göre kış çimi uygulamasına geçiyor. Haber :Cihan Kezer / Tarsus Gündem Tarsus İdman Yurdu – Pendikspor maçının ardından başlayacak olan çalışmalarda ayrıca stat içinde ki drenaj kanalları da gözden geçirilerek periyodik bakıma sokulacak. Tff 2.Ligde fikstür gereği 8.9 hafta maçlarını 13 Ekim’de Başkent Akademi,20 […]

Tarsus Şehir Stadyumu bakıma alınıyor.
09 Ekim 2019 - 9:48 'de eklendi.

Tarsus İlçe Spor Müdürlüğü mevsim şartlarını göz önünde bulundurarak resmi takvime göre kış çimi uygulamasına geçiyor.

Haber :Cihan Kezer / Tarsus Gündem

Tarsus İdman Yurdu – Pendikspor maçının ardından başlayacak olan çalışmalarda ayrıca stat içinde ki drenaj kanalları da gözden geçirilerek periyodik bakıma sokulacak.

Tff 2.Ligde fikstür gereği 8.9 hafta maçlarını 13 Ekim’de Başkent Akademi,20 Ekim’de ise Çorum Belediyespor ile deplasmanda oynayacak.
Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı ekipler kış çimi uygulamasını ise ara takvime göre tamamlayarak Şehir Stadyumu 26 Ekim’de Afjet Afyonspor maçına yetiştirilecek.

Bakım ve Onarım çalışmaları kapsamında yarın başlayacak olan çimlendirme çalışması süresince Stadyum Cumartesi gününe kadar kapalı olacak.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER