TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

TARSUS ULTRASLAN ,İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU!

Tarsus UltrAslan  grubu iftar yemeği düzenledi. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda iftar yemeğine katılan Galatasaraylı taraftarlar katıldı. Açılan oruçların ardından konuşan Tarsus UltrAslan grubu lideri Koray Çetin ”Bu iftar yemeğimize bizleri kırmayıp davetimize katılan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi bozmasın”dedi. Taraftar temsilciliği olarak her zaman doğru olanı yapmaya gayret ettiklerinin altını çizen Koray Çetin ”Galatasaraylı […]

TARSUS ULTRASLAN ,İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU!
09 Haziran 2017 - 21:23 'de eklendi.

Tarsus UltrAslan  grubu iftar yemeği düzenledi.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda iftar yemeğine katılan Galatasaraylı taraftarlar katıldı.

Açılan oruçların ardından konuşan Tarsus UltrAslan grubu lideri Koray Çetin ”Bu iftar yemeğimize bizleri kırmayıp davetimize katılan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi bozmasın”dedi.

Taraftar temsilciliği olarak her zaman doğru olanı yapmaya gayret ettiklerinin altını çizen Koray Çetin ”Galatasaraylı dostlarımızın her zaman yanındayım arkasındayım emrindeyim”dedi.

Geleneksel Türk mutfağına ait yemeklerin ikram edildiği iftar programında taraftarlar yeni sezon için nasıl bir planlama yapılması gerektiği üzerine de sohbetlerde bulundu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER