TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus’a 400 öğrenci için yurt ve 100 öğrenci kapasiteli kreş yapılacak.

Tarsus Belediyesi ile TMMOB Mimarlar Odası Tarsus Temsilciliği’nin birlikte gerçekleştirdiği Yurt ve Antialerjik Kreş Projesi modelinin uygulanması için start verildi! 400 kişilik öğrenci yurdu ile 100 kişilik kreş! Yurt ve Antialerjik Kreş projesi kapsamında Mersin’in Tarsus ilçesine bağlı Altaylılar Mahallesine 400 kişi kapasiteli öğrenci yurdu ile 100 kişi kapasiteli kreş yapılacak. Yurt ve Kreş projesi için planlanan arsa alanı ise 2181 m2 […]

Tarsus’a 400 öğrenci için yurt ve 100 öğrenci kapasiteli kreş yapılacak.
16 Mayıs 2020 - 9:23 'de eklendi.

Tarsus Belediyesi ile TMMOB Mimarlar Odası Tarsus Temsilciliği’nin birlikte gerçekleştirdiği Yurt ve Antialerjik Kreş Projesi modelinin uygulanması için start verildi!

400 kişilik öğrenci yurdu ile 100 kişilik kreş!

Yurt ve Antialerjik Kreş projesi kapsamında Mersin’in Tarsus ilçesine bağlı Altaylılar Mahallesine 400 kişi kapasiteli öğrenci yurdu ile 100 kişi kapasiteli kreş yapılacak.

Yurt ve Kreş projesi için planlanan arsa alanı ise 2181 m2 olarak duyuruldu.

Başkan Bozdoğan projenin başladığını duyurdu!

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada; “Katılımcı belediyecilik anlayışını esas alarak, TMMOB Mimarlar Odası Tarsus Temsilciliği ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Yurt ve Antialerjik Kreş Projesi modelinin uygulanması için start verildi. Şehrimize hayırlı olsun.” ifadeleriyle yeni projelerini Tarsus ilçe halkına duyurdu.

Tarsus Altaylılar mahallesine 400 kişilik yurt ve 100 kişilik kreş yapılacak!
Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER