TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsuslu Avukat Emine Gündüz ve şoförü Birecik köprüsünde kaza yaptı.

Tarsus’tan Siverek’e duruşma için giden Ege Hukuk Bürosu avukatlarından Emine Gündüz’ün de içinde bulunduğu araç kaza yaptı. Siverek Birecik köprüsü üzerine geldiğinde lastiğin aracının patlaması sonucu , direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü Özcan Öztekin’in aracı bariyerlere çarptıktan sonra ancak durdurabildi. Meydana gelen kazada sürücü Özcan Öztekin ve Avukat Emine Gündüz hafif yaralanırken, olay yerine gelen ambulans […]

Tarsuslu Avukat Emine Gündüz ve şoförü Birecik köprüsünde kaza yaptı.
11 Temmuz 2019 - 9:41 'de eklendi.

Tarsus’tan Siverek’e duruşma için giden Ege Hukuk Bürosu avukatlarından Emine Gündüz’ün de içinde bulunduğu araç kaza yaptı.

Siverek Birecik köprüsü üzerine geldiğinde lastiğin aracının patlaması sonucu , direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü Özcan Öztekin’in aracı bariyerlere çarptıktan sonra ancak durdurabildi.

Meydana gelen kazada sürücü Özcan Öztekin ve Avukat Emine Gündüz hafif yaralanırken, olay yerine gelen ambulans ile Nizip Devlet Hastanesine kaldırıldı. Durumu iyi olan Öztekin ve Gündüz’ün kontrol amacıyla kısa süreli olarak hastanede kalacağı öğrenildi.

Avukat Gündüz Ak Parti Tarsus İlçe Teşkilatı Yönetim kurulu üyeliğinde bulunuyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER