TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsuslu Gazi’ye Beraatı Verildi.

2016 yılında Kayseri’de meydana gelen bombalı saldırıda yaralanan Er Recep Genç’e 3 yıl sonra Gazilik Beraatı verildi. Tarsus Kaymakamı Yüksek Ünal , Garnizon Komutanı Şükrü Uzundağ ve Sosyal Hizmetler Müdürü Hüseyin Çelik’in hazır bulunduğu törende duygulanan Gazi Recep Genç ”Vatan sağolsun”dedi. Kaymakam Yüksel Ünal ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında ‘’ Devletimiz her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanındadır.Gazilerimiz […]

Tarsuslu Gazi’ye Beraatı Verildi.
14 Nisan 2019 - 12:44 'de eklendi.

2016 yılında Kayseri’de meydana gelen bombalı saldırıda yaralanan Er Recep Genç’e 3 yıl sonra Gazilik Beraatı verildi.

Tarsus Kaymakamı Yüksek Ünal , Garnizon Komutanı Şükrü Uzundağ ve Sosyal Hizmetler Müdürü Hüseyin Çelik’in hazır bulunduğu törende duygulanan Gazi Recep Genç ”Vatan sağolsun”dedi.

Kaymakam Yüksel Ünal ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında ‘’ Devletimiz her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanındadır.Gazilerimiz bizim onurumuzdur,rahat nefes alabiliyorsak şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesindedir.Kaymakamlığımızın kapısı her zaman  gazilerimiz ve şehit ailelerine açık olacaktır.Bir sıkıntınız olduğunda  her zaman arayabilirsiniz .Şehitlik ve gazilik ,milletimiz için şereflerin en yücesidir.’’dedi.
Gazinin babası Resul Genç; Kaymakamımız Yüksel Ünal’a ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Allah razı olsun dileklerinde bulundu.
Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER