TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsuslu Hayırsever iş adamından anlamlı çalışma.

Tarsuslu hayırsever işadamı Tuncay Gengeç ; Ramazan ayı münasebeti ile 250 aile gıda yardımında bulundu. Otomotiv ve büyükbaş hayvancılık işlerinde faaliyet gösteren Gengeç idrak edilen Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni etti. Yaşanan Koronavirüs – Covid 19 salgını dolayısı ile iş yerinde çalışan 15 kişiyi işten çıkarmadan maaşlarını ödediklerini de hatırlatan iş adamı Gengeç , […]

Tarsuslu Hayırsever iş adamından anlamlı çalışma.
15 Mayıs 2020 - 13:02 'de eklendi.

Tarsuslu hayırsever işadamı Tuncay Gengeç ; Ramazan ayı münasebeti ile 250 aile gıda yardımında bulundu.

Otomotiv ve büyükbaş hayvancılık işlerinde faaliyet gösteren Gengeç idrak edilen Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Yaşanan Koronavirüs – Covid 19 salgını dolayısı ile iş yerinde çalışan 15 kişiyi işten çıkarmadan maaşlarını ödediklerini de hatırlatan iş adamı Gengeç , önceden belirledikleri ihtiyaç sahibi insanlara yardımda bulunduk, dedi.

Gengeç “Ülke olarak korona virüs sebebiyle zor bir süreçten geçiyoruz. Bu zorlu günlerde bizde tüm gücümüzle devletimiz ve milletimizin yanındayız. Ramazan bereket ayıdır. Temel gıda gereksinimlerini karşılayamayan ihtiyaç sahiplerine bu mübarek ayda ulaşmak, onların yanında olmak istedik. Bu vesileyle hazırlattığımız 250 adet Ramazan kolimizi ailelere teslim ettik. Dayanışma ruhuyla yardımlarımıza devam edeceğiz”diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER