TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsuslu Öğrenci Staj için gittiği Antalya’da Boğularak can verdi.

Tarsus’ta eğitim gördüğü okul vasıtası ile Antalya’da  bulunan otele staja gönderilen 17 yaşındaki genç,  serinlemek için girdiği denizde boğularak öldü. Alınan bilgilere göre  Serik ilçesi Kadriye Beachpark’taki halk plajında sabah saatlerinde 4 arkadaşı ile denize giren Tarsuslu Stajyer öğrenci Daniel Emircan Sarı, bir süre sonra gözden kayboldu. Arkadaşlarının denizden çıkardığı Sarı’ya, olay yerine gelen sağlık […]

Tarsuslu Öğrenci Staj için gittiği Antalya’da Boğularak can verdi.
01 Ağustos 2018 - 9:52 'de eklendi.

Tarsus’ta eğitim gördüğü okul vasıtası ile Antalya’da  bulunan otele staja gönderilen 17 yaşındaki genç,  serinlemek için girdiği denizde boğularak öldü.

Alınan bilgilere göre  Serik ilçesi Kadriye Beachpark’taki halk plajında sabah saatlerinde 4 arkadaşı ile denize giren Tarsuslu Stajyer öğrenci Daniel Emircan Sarı, bir süre sonra gözden kayboldu. Arkadaşlarının denizden çıkardığı Sarı’ya, olay yerine gelen sağlık ekipleri müdahale etti, ancak gencin öldüğü anlaşıldı.

Cenazesi Antalya Adli Tıp Morguna gönderilen Sarı’nın yapılan otopsi sonrası ,cenazesinin defnedilmek üzere ailesine teslim edildiği , Sarı’nın cenazesinin Tarsus’a gönderildiği öğrenildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER