TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsuslular dikkat!

Sağanak yağış, fırtına, dolu Meteoroloji Genel Müdürlüğü 12.30 ile 19.00 saatleri arasında Mersin’de sarı alarm ilan ederken, vatandaşların, kuvvetli sağanak yağış, dolu, fırtına ve yıldırımlara karşı uyardı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 12.30 ile 19.00 saatleri arasında Mersin’de sarı alarm ilan etti. Kurumdan yapılan açıklamada vatandaşların kuvvetli sağanak yağış, dolu, fırtına ve yıldırımlara karşı dikkatli olunması istenirken; […]

Tarsuslular dikkat!
14 Haziran 2019 - 13:01 'de eklendi.

Sağanak yağış, fırtına, dolu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 12.30 ile 19.00 saatleri arasında Mersin’de sarı alarm ilan ederken, vatandaşların, kuvvetli sağanak yağış, dolu, fırtına ve yıldırımlara karşı uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 12.30 ile 19.00 saatleri arasında Mersin’de sarı alarm ilan etti. Kurumdan yapılan açıklamada vatandaşların kuvvetli sağanak yağış, dolu, fırtına ve yıldırımlara karşı dikkatli olunması istenirken; “Aralıklı ve yerel kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Meydana gelmesi muhtemel ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir” ifadelerine yer verdi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER