TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus’ta 1 Mayıs kutlanacak.

1 Mayıs, Tarsus’ta bu yıl yine Cumhuriyet meydanında kutlanacak. 1 Mayıs Koordinasyonu sağlayan komite , “Memleketimize ve geleceğimize sahip çıkmak için haydi 1 Mayıs’a” diyerek Tarsus’ta yapılacak olan mitinge çağrı yaptı. Tarsus’ta ilk defa Şehrin dört bir yanına asılan bilboart reklamlar ile mitinge davet yapılırken, yine bastırılan el ilanları , katılımcı örgütler tarafından Yarenlik Alanında […]

Tarsus’ta 1 Mayıs kutlanacak.
29 Nisan 2019 - 15:16 'de eklendi.
1 Mayıs, Tarsus’ta bu yıl yine Cumhuriyet meydanında kutlanacak.


1 Mayıs Koordinasyonu sağlayan komite , “Memleketimize ve geleceğimize sahip çıkmak için haydi 1 Mayıs’a” diyerek Tarsus’ta yapılacak olan mitinge çağrı yaptı.


Tarsus’ta ilk defa Şehrin dört bir yanına asılan bilboart reklamlar ile mitinge davet yapılırken, yine bastırılan el ilanları , katılımcı örgütler tarafından Yarenlik Alanında ve kentin kalabalık yerlerinde dağıtıldı.


1 Mayıs Çarşamba günü Saat 14’te Cetvel Aznakay Parkı önünden başlayacak olan kortej yürüyüşü sonrasında Cumhuriyet alanında sona erecek olan 1 Mayıs kutlamaları için Emniyet güçlerinin de yoğun güvenlik önlemi alması bekleniyor.Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER