TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus’ta bir firma daha konkordato ilan etti.

Tarsus’ta konkordato ilan eden firmaların sayısı gün geçtikçe artıyor. 4 firmanın ardından bir firma daha sıkışıklığı nedeniyle konkordato ilan etti. Tarsus Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından verilen konkordato kararına göre 1 yıllık süre talebinde bulunan  rsus Umut Tıp Özel Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi  , Alacaklılar ve 3.şahıslar ile anlaşma masasına oturacak.   YAYINLANAN KONKORDATO İLANI ŞU ŞEKİLDE […]

Tarsus’ta bir firma daha konkordato ilan etti.
04 Aralık 2018 - 11:30 'de eklendi.

Tarsus’ta konkordato ilan eden firmaların sayısı gün geçtikçe artıyor.

4 firmanın ardından bir firma daha sıkışıklığı nedeniyle konkordato ilan etti.

Tarsus Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından verilen konkordato kararına göre 1 yıllık süre talebinde bulunan  rsus Umut Tıp Özel Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi  , Alacaklılar ve 3.şahıslar ile anlaşma masasına oturacak.

 

YAYINLANAN KONKORDATO İLANI ŞU ŞEKİLDE YER ALIYOR.

” T.C. Tarsus 1. Asliye Hukuk Mahkemesi, Borçlu Tarsus Umut Tıp Özel Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi (Adresi: Caminur Mh. 0806 Sk. No: 11 A TARSUS/MERSİN) hakkında, 2018/161 Esas sayılı kararı ile 12.11.2018 tarihinden başlamak üzere, 1 Yıl süre ile kesin mühlet kararı verilmiştir. Alacaklıların, 12.06.2018 tarihine kadar alacaklarını, alacağı ihtiva eden belgeleri ile birlikte iş bu ilan tarihinden itibaren 15 (On beş gün) içerisinde komiserliğimizin, Caminur Mh. 0806 Sk. No: 11 A TARSUS/MERSİN adresine bildirmeleri gerekmektedir.

Alacaklarını bildirmeyen alacaklıların bilançoda kayıtlı olmadıkça konkordato projesinin müzakeresine kabul edilmeyecekleri, ilan ve ihtar olunur. Aydın ÖZGÜZE -Konkordato Komiseri”

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER