TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus’ta çalınan otomobil üzerinde sahte plaka ile bulundu.

Haber:Tarsus GündemTarsus’ta bir süre önce çalınan otomobil üzerinde sahte plakalı şekilde bulundu. Edinilen bilgilere göre 28 Nisan tarihinde Anıt Mahallesinde Kadir Ş’ye ait iş yeri önünde park halinde olan 06 BD 6070 plakalı Toyota marka otomobil hırsız tarafından çalınarak kayıplara karışmıştı. Polis ekipleri tarafından 23 gündür her yerde aranan otomobil dün gece saatlerinde üzerinde sahte […]

Tarsus’ta çalınan otomobil üzerinde sahte plaka ile bulundu.
15 Mayıs 2020 - 8:50 'de eklendi.

Haber:Tarsus Gündem
Tarsus’ta bir süre önce çalınan otomobil üzerinde sahte plakalı şekilde bulundu.

Edinilen bilgilere göre 28 Nisan tarihinde Anıt Mahallesinde Kadir Ş’ye ait iş yeri önünde park halinde olan 06 BD 6070 plakalı Toyota marka otomobil hırsız tarafından çalınarak kayıplara karışmıştı. Polis ekipleri tarafından 23 gündür her yerde aranan otomobil dün gece saatlerinde üzerinde sahte plaka ile birlikte Gülek Mahallesinde terk edilmiş halde bulundu.

Daha önce çaldığı otomobil ile hırsızlığa karışan şüphelinin ,dün de sabaha karşı  Demirkapı civarında bulunan bir büfeyi soyduğu öğrenildi.

Ekipler zanlının yakalanması için çalışmalarına devam ederken, bulunan aracın Emniyet Müdürlüğü otoparkında incelemeye alındığı kaydedildi.

Tarsus'ta çalınan otomobil, Gülek Mahallesi'nde terk edilmiş halde bulundu

NE OLMUŞTU ?

Anıt Mahallesinde yaşayan Kadir Ş., kendisine ait 06 BD 6070 plakalı beyaz renkli toyota corolla marka aracı evinin önüne park etti. Gece saatlerinde gelen sesler üzerine balkona çıkan Kadir Ş., aracını çalışır vaziyette olduğunu gördü. Hemen aşağıya koşan araç sahibi aracın gittiğini görünce durumu polise ekiplerine bildirmiş, Olay yerine gelen ekipler ; İşyeri darabasının açık halde olduğunu  fark edilince,  içeri girerek kamera kayıtlarından olayı aydınlatmaya çalışmıştı.

Hırsız ise; çaldığı otomobil ile Cumhuriyet meydanında bulunan bir marketi soymaya çalışırken, duyarlı vatandaşların fark etmesi sonucu araca binerek kaçmıştı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER