TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

TARSUS’TA CEPHANE ELE GEÇİRİLDİ

Tarsus’ta  gece saatlerinde Emniyetten büyük operasyon. Tarsus Emniyetine Bağlı Kom Büro Amirliğince  3 ayrı adrese yapılan operasyonlarda çok sayıda uzun namlulu silah , tabanca  ve katliam yapmaya yetecek kadar mühimmat ele geçirildi. Bağlar Mahallesi ile Kavaklı mahallesinde bulunan adreslere ve takipte olan araca eş zamanlı operasyon düzenleyen Narkotik Büro ekipleri, gizlenmiş bölmelerde yapılan aramalarda , […]

TARSUS’TA CEPHANE ELE GEÇİRİLDİ
09 Şubat 2018 - 1:19 'de eklendi.

Tarsus’ta  gece saatlerinde Emniyetten büyük operasyon.

Tarsus Emniyetine Bağlı Kom Büro Amirliğince  3 ayrı adrese yapılan operasyonlarda çok sayıda uzun namlulu silah , tabanca  ve katliam yapmaya yetecek kadar mühimmat ele geçirildi.

Bağlar Mahallesi ile Kavaklı mahallesinde bulunan adreslere ve takipte olan araca eş zamanlı operasyon düzenleyen Narkotik Büro ekipleri, gizlenmiş bölmelerde yapılan aramalarda ,  silahlar ve mühimmatlara ulaştı.

Operasyonlarda , 1 Adet Kaleşnikof, 4 Adet Av tüpeği, 4 adet Kaleşnikof şarjörü, 13 adet el tipi tabanca şarjörü, 1436 adet kaleşnikof fişeği, 292 adet tabanca mermisi, 108 adet av tüfeği fişeği, 12 adet  tarihi eser olduğu belirlenen altın sikke, 1 adet define dedektörü, 2 adet mühimmat yeleği,5 adet 7.65 el tipi tabanca,1 adet kuru sıkı tabanca ele geçirildi.

Göz altına 3 kişinin Emniyette sorgusu sürüyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER