TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus’ta günün en duygusal haberi.

Tarsus’ta yaşayan kimliği belirsiz bir kişi otobüs durağına bıraktığı ayakkabılar ile gönülleri fetih etti. Ferahim Şalvuz Mahallesinde yaşayan vatandaşlar sabah saatlerinde işlerine gitmek için bölgede ki otobüs durağına geldiklerinde sıra sıra dizilmiş 4 adet ayakkabı gördü. Gördükleri manzara karşısında şaşıran vatandaşlar , bırakılan ayakkabıların birinin içinde yazılı bir kağıt gördü. Kağıdı okuyan vatandaşlar duygulu anlar […]

Tarsus’ta günün en duygusal haberi.
07 Ağustos 2019 - 10:17 'de eklendi.

Tarsus’ta yaşayan kimliği belirsiz bir kişi otobüs durağına bıraktığı ayakkabılar ile gönülleri fetih etti.

Ferahim Şalvuz Mahallesinde yaşayan vatandaşlar sabah saatlerinde işlerine gitmek için bölgede ki otobüs durağına geldiklerinde sıra sıra dizilmiş 4 adet ayakkabı gördü.

Gördükleri manzara karşısında şaşıran vatandaşlar , bırakılan ayakkabıların birinin içinde yazılı bir kağıt gördü. Kağıdı okuyan vatandaşlar duygulu anlar yaşadılar.

”Kimseyi kırmak istemedik, ayakkabı ihtiyacı olanlar lütfen ihtiyaçları için bunları alsınlar, akşam hepsini temizledik ve sağlam durumdalar. Bizim evde fazla olan ,diğerinin evinde belki azdır. Hepimiz kardeşiz” yazılı not kağıdı daha sonra ayakkabının içine tekrar koyuldu.

İnsanlığın ölmediğini kaydeden mahalle sakinleri ihtiyaç sahiplerinin alması için ayakkabılara dokunmadı. Bu manzarar günün en güzel haberi oldu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER