TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus’ta Harçlıklarını biriktirip, minik öğrencilere atkı bere aldılar.

Tarsus’ta bulunan KYK yurtları öğrencileri önemli bir maneviyata öncülük ettiler. Gazetemiz’den Cihan Kezer’in edindiği bilgilere göre KYK Tarsus Yurtlarında konaklayan Üniversite öğrencileri,Beylice mahallesinde bulunan Şehit Piyade Başçavuş Faruk Kaya Ortaokulu öğrencilerine  kendi imkanları ile aldıkları Bere ve atkıları hediye etti. Okul öğrencileriyle bir süre sohbet eden üniversiteliler,  çocuklarla oyunlar oynadıktan sonra ,  yanlarında getirdikleri kırtasiye malzemelerini […]

Tarsus’ta Harçlıklarını biriktirip, minik öğrencilere  atkı bere aldılar.
10 Ocak 2019 - 15:47 'de eklendi.

Tarsus’ta bulunan KYK yurtları öğrencileri önemli bir maneviyata öncülük ettiler.

Gazetemiz’den Cihan Kezer’in edindiği bilgilere göre KYK Tarsus Yurtlarında konaklayan Üniversite öğrencileri,Beylice mahallesinde bulunan Şehit Piyade Başçavuş Faruk Kaya Ortaokulu öğrencilerine  kendi imkanları ile aldıkları Bere ve atkıları hediye etti.

Okul öğrencileriyle bir süre sohbet eden üniversiteliler,  çocuklarla oyunlar oynadıktan sonra ,  yanlarında getirdikleri kırtasiye malzemelerini de armağan ettiler.

Buna benzer çalışmaları Eğitim yılı boyunca sürdüreceklerini ifade eden KYK’lılar ”Elimizden geldiğince miniklerimizin yanında olacağız”dediler.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER