TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus’ta Hareketli Gece

Tarsus’ta polis ekipleri kaçan aracı lastiklerine ateş ederek durdurdu. Alınan bilgilere göre akşam 22:00 sularında Bağlar Mahallesi Kaleburcu Caddesi üzerinde seyir halinde olan araç vatandaşları tehlikeye sokacak şekilde sağa sola gidiyordu. Bu durumdan rahatsız olan mahalle sakinleri olayı Emniyet birimlerine iletti. Olay yerine gelen Polis ekipleri kaçmakta olan aracın lastiklerine ateş  ederek aracı durdurdu. Aracın […]

Tarsus’ta Hareketli Gece
14 Nisan 2018 - 23:17 'de eklendi.

Tarsus’ta polis ekipleri kaçan aracı lastiklerine ateş ederek durdurdu.

Alınan bilgilere göre akşam 22:00 sularında Bağlar Mahallesi Kaleburcu Caddesi üzerinde seyir halinde olan araç vatandaşları tehlikeye sokacak şekilde sağa sola gidiyordu. Bu durumdan rahatsız olan mahalle sakinleri olayı Emniyet birimlerine iletti. Olay yerine gelen Polis ekipleri kaçmakta olan aracın lastiklerine ateş  ederek aracı durdurdu.

Aracın içerisinde bulunan şüphelileri göz altına alan Emniyet güçleri, lastikleri patlayan aracı daha sonra çekici yardımı ile emniyet otoparkına çekti.

Mahalle sakinleri Polis ekiplerine teşekkür ederken, gözaltına alınan kişilerin uyuşturucu satıcısı olduğunu iddia etti.

Cumhuriyet Savcılığı Olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER