TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus’ta kahreden kaza.

Tarsus’ta meydana gelen kaza yürekleri dağladı. Alınan bilgilere göre Tarsus Devlet Hastanesinde çalışan Bekir Ç., iş çıkışı ek iş olarak yaptığı süt alımı  işi için Yenice mahallesine gitti. Köylülerin süt güğümlerini araca yükleyen Bekir Ç. daha sonra aracına binerek hareket ettiği sırada çığlıklar yükseldi,hemen aracını durduran şoför aracın arka kısmına koştu. Yerde yatan 2 yaşında […]

Tarsus’ta kahreden kaza.
04 Kasım 2018 - 19:58 'de eklendi.

Tarsus’ta meydana gelen kaza yürekleri dağladı.

Alınan bilgilere göre Tarsus Devlet Hastanesinde çalışan Bekir Ç., iş çıkışı ek iş olarak yaptığı süt alımı  işi için Yenice mahallesine gitti.

Köylülerin süt güğümlerini araca yükleyen Bekir Ç. daha sonra aracına binerek hareket ettiği sırada çığlıklar yükseldi,hemen aracını durduran şoför aracın arka kısmına koştu. Yerde yatan 2 yaşında ki bebeğin kafasının ezildiğini görün adam şoka girdi. Bebeğin ailesi çocuğu hastaneye kaldırırken,yapılan tüm müdahalelere rağmen  kurtarılamayarak hayata gözlerini yumdu.

2 yaşında ki Bebeğin Ölüm haberi sonrası ailesi büyük üzüntü yaşarken, Süt aracının sürücüsü Bekir Ç.,ise Yenice Jandarma Komutanlığına giderek teslim oldu. Şahsın sorgusunun devam ettiği öğrenildi.

Bebeğin kaza yerine nasıl geldiği ise henüz belirlenmedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER