TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus’ta ki ‘Z’ Sokağa Güvenlik Aynası şart.

Haber:Cihan Kezer / Bu sokakta ‘ Z’ köşeye gelen araçlar bir birini görmüyorlar. Tarsus Kızılmurat Mahallesi sakinleri kesişme noktalarında yaşanan trafik sorunu için önlem alınması gerektiğini dile getirdiler. 2705 Sokağın fiziki koşulları gereği zigzak şeklinde dönüşler olması nedeniyle trafiğin klilitlendiğini aktaran sürücüler, dar yollar ve konutların görüşü kesmesinden ötürü yaşanan bu duruma, Belediyenin el atmasını […]

Tarsus’ta ki ‘Z’ Sokağa Güvenlik Aynası şart.
02 Aralık 2019 - 15:49 'de eklendi.

Haber:Cihan Kezer / Bu sokakta ‘ Z’ köşeye gelen araçlar bir birini görmüyorlar.

Tarsus Kızılmurat Mahallesi sakinleri kesişme noktalarında yaşanan trafik sorunu için önlem alınması gerektiğini dile getirdiler.

2705 Sokağın fiziki koşulları gereği zigzak şeklinde dönüşler olması nedeniyle trafiğin klilitlendiğini aktaran sürücüler, dar yollar ve konutların görüşü kesmesinden ötürü yaşanan bu duruma, Belediyenin el atmasını istediler.

Z köşe olarak bilinen sokağın bağlantı yolunda , tarihi bulgulara rastlanması sonucu büyük bir kazı alanı bulunması da sürücüleri dönüşlerde zor duruma sokuyor.

Çoğu aracın çarpışması sonucu maddi hasarın oluştuğu sokakta, vatandaşlarda can güvenliği sorunu yaşarken, sokağın kesişme noktasına ”Trafik Güvenlik Aynası” takılması istendi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER