TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

TARSUS’TA SİVRİ SİNEK KABUSU BAŞLADI

Tarsus’ta sıcak havaların gelmesiyle gün yüzüne çıkan sivrisineklerden dolayı uyuyamadıklarını söyleyen vatandaşlar Mersin Büyükşehir Belediyesinden yardım istediler. Sivrisinekler nedeniyle akşam saatlerinde rahat şekilde oturamadıklarını, gece yatarken sineklerle mücadele verdiklerini  aktaran vatandaşlar,bir an önce ilaçlama çalışmalarının başlaması gerektiğini bildirdiler. Her yıl yaz aylarında sivrisinek sorunu ile karşı karşıya kaldıklarından şikayet eden vatandaşlar, Belediyelerin bu konuda çalışma yaptıklarını biliyoruz, […]

TARSUS’TA SİVRİ SİNEK KABUSU BAŞLADI
05 Haziran 2017 - 21:48 'de eklendi.

Tarsus’ta sıcak havaların gelmesiyle gün yüzüne çıkan sivrisineklerden dolayı uyuyamadıklarını söyleyen vatandaşlar Mersin Büyükşehir Belediyesinden yardım istediler.

Sivrisinekler nedeniyle akşam saatlerinde rahat şekilde oturamadıklarını, gece yatarken sineklerle mücadele verdiklerini  aktaran vatandaşlar,bir an önce ilaçlama çalışmalarının başlaması gerektiğini bildirdiler.

Her yıl yaz aylarında sivrisinek sorunu ile karşı karşıya kaldıklarından şikayet eden vatandaşlar, Belediyelerin bu konuda çalışma yaptıklarını biliyoruz, ancak bu sefer erken başlayan sinek kabusuna kalıcı çözüm istiyoruz,dediler.

 

HABER:CİHAN KEZER

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER