TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus’ta yaşayan 15 yaşında ki kız çocuğu kaçırıldı.

Tarsus’ta kaçırılan kız her yerde aranıyor. Edinilen bilgilere göre; Mithatpaşa Mahallesi 2805 sokakta oturan Arslan ailesin küçük kızı , yatalak olan babasından izin alarak evin ön tarafında bulunan tavuk kümesine giderek civcivlere yem vermek istedi. Bu sırada kimliği belirsiz kişiler tarafından otomobile bindirildiği iddia edilen Gizem Arslan kaçırılarak alıkonuldu. Daha sonra anne Fatma Arslan çalıştığı […]

Tarsus’ta yaşayan 15 yaşında ki kız çocuğu kaçırıldı.
31 Mart 2020 - 18:47 'de eklendi.

Tarsus’ta kaçırılan kız her yerde aranıyor.

Edinilen bilgilere göre; Mithatpaşa Mahallesi 2805 sokakta oturan Arslan ailesin küçük kızı , yatalak olan babasından izin alarak evin ön tarafında bulunan tavuk kümesine giderek civcivlere yem vermek istedi. Bu sırada kimliği belirsiz kişiler tarafından otomobile bindirildiği iddia edilen Gizem Arslan kaçırılarak alıkonuldu.

Daha sonra anne Fatma Arslan çalıştığı iş yerinden eve gelerek kızını sordu, yatalak eşinden civcivlere yem vermek için izin istediğini bilgisini alan anne, kızının evde olmadığını gördü. Kızdan gece geç saatlerine kadar haber çıkmayınca, üzüntülü anne yaşanan olayı Karakola giderek polise bildirdi.

Polisin soruşturma başlattığı kaçırılma olayı hakkında konuşan anne Fatma Arslan ”Kızımı kim kaçırdıysa Allah rızası için geri getirsin.Ailecek perişan durumdayız. Görenlerin 155 Polis İmdat ve 542 845 67 12 nolu telefondan ulaşmasını rica ediyorum”dedi.

Kayıp kızın arama çalışmaları sürüyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER