TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus’un da Robin Hood’u oldu.

Haber:Tarsus GündemTarsus’ta yaşayan bir vatandaş girdiği mahalle bakkalından rastgele seçim yaparak vatandaşların borcunu ödedi. Yaşadığı durumu şaşkınlık içinde karşılayan mahalle bakkalı,Ankara’da İstanbul’da gördüğümüz manzarayı mahallemizde görmekten mutlu olduk dedi. Yeşil Mahalle (Musalla) Ufuk Öksüz’ün işlettiği mahalle bakkalına giren hayırsever vatandaş veresiye defterini isteyerek borcu olan vatandaşların borcunu ödeyeceğini açıkladı. Deftere rastgele sayfalar açan hayırsever borçları […]

Tarsus’un da Robin Hood’u oldu.
07 Nisan 2020 - 23:35 'de eklendi.

Haber:Tarsus Gündem
Tarsus’ta yaşayan bir vatandaş girdiği mahalle bakkalından rastgele seçim yaparak vatandaşların borcunu ödedi. Yaşadığı durumu şaşkınlık içinde karşılayan mahalle bakkalı,Ankara’da İstanbul’da gördüğümüz manzarayı mahallemizde görmekten mutlu olduk dedi.

Yeşil Mahalle (Musalla) Ufuk Öksüz’ün işlettiği mahalle bakkalına giren hayırsever vatandaş veresiye defterini isteyerek borcu olan vatandaşların borcunu ödeyeceğini açıkladı.

Deftere rastgele sayfalar açan hayırsever borçları kapatarak bakkaldan ayrıldı. İsminin açıklanmamasını isteyen hayırsever ”muhtaç olan borcu olan halkımıza ara sıra böyle iyilikler yapma kararı aldığını”söyledi.

Mahalle Bakkalı Ufuk Öksüz yaptığı açıklamada ” Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı MANSUR YAVAŞ’ın sesine ses veren Hayırsever bir MUSALLALI ağabeyimiz 8 aydır borcunu ödeyemeyen dar gelirli bir kaç ailemizin borcunu ödemiştir. Örnek bir davranış gösterdiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz.”dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER