TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tiy’de üzen sakatlık, Onur Şirin sezonu kapattı

3.Lig 3.grupta şampiyonluk mücadelesi veren temsilcimiz Tarsus İdman Yurdunda can sıkan sakatlık. Pazar günü deplasmanda  Kızılcabölükpsor ile karşı karşıya gelen temsilcimiz de  sakatlanarak oyundan çıkan defans oyuncusu Onur Şirin’in sezonu kapattığı öğrenildi. Oyundan çıktıktan sonra Doktor kontrolünde tedavisine başlanılan Onur Şirin’in bugün Tarsus’ta yapılan tetkiklerin ardından Yan çapraz bağlarının koptuğu ve bu nedenle en az […]

Tiy’de üzen sakatlık, Onur Şirin sezonu kapattı
09 Nisan 2018 - 17:44 'de eklendi.

3.Lig 3.grupta şampiyonluk mücadelesi veren temsilcimiz Tarsus İdman Yurdunda can sıkan sakatlık.

Pazar günü deplasmanda  Kızılcabölükpsor ile karşı karşıya gelen temsilcimiz de  sakatlanarak oyundan çıkan defans oyuncusu Onur Şirin’in sezonu kapattığı öğrenildi.

Oyundan çıktıktan sonra Doktor kontrolünde tedavisine başlanılan Onur Şirin’in bugün Tarsus’ta yapılan tetkiklerin ardından Yan çapraz bağlarının koptuğu ve bu nedenle en az 6 ay sahalardan uzak kalacağı ifade edildi.

Kulüp Doktoru  M.Emin Polat yaptığı kısa açıklamada ” Onur Şirin’in yaşadığı sakatlık bizleri son derece üzdü. Tedavisine hızla başlayacağız. Aramıza beklenenden daha kısa sürede dönmesini umut ediyorum.Geçmiş Olsun diliyorum ”dedi.

Şirin’in tedavisine Ankara’da devam edileceğini açıklayan kulüp başkanı Önder Ege ise ” Sezonun en önemli transferlerinden biriydi Onur. Diğer arkadaşları gibi takıma katkı sunan bir oyuncuydu. Yaşadığı sakatlık bizleri son derece üzmüştür. Aldığımız sağlık bilgilerine göre en az 6 ay aramızda olamayacak. Tedavisi süresi boyunca kendisi ile ilgili olacağız. Onur bizim oyuncumuzdur, ona sahip çıkacağız”diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER