TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

TSO VE BORSA’NIN VİZYONU ONLARIN ELLERİNDE

Tarsus’un başarılı 2 Genel Sekreteri güven vermeye devam ediyor. Tarsus’ta bulunan 2 büyük Oda Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ile Tarsus Ticaret Borsası Genel Sekreterliği görevlerinde bulunan Hasan Şanlı ve Ali Ukav mesleki alanda yaptıkları çalışmalar ile odaların vizyonunu öne çıkarmaya devam ediyorlar. Sadece odaların değil Tarsus’un da tanıtım elçileri gibi çalışan Genel sekreterler gittikleri […]

TSO VE BORSA’NIN VİZYONU ONLARIN ELLERİNDE
13 Mart 2018 - 9:56 'de eklendi.

Tarsus’un başarılı 2 Genel Sekreteri güven vermeye devam ediyor.

Tarsus’ta bulunan 2 büyük Oda Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ile Tarsus Ticaret Borsası Genel Sekreterliği görevlerinde bulunan Hasan Şanlı ve Ali Ukav mesleki alanda yaptıkları çalışmalar ile odaların vizyonunu öne çıkarmaya devam ediyorlar.

Sadece odaların değil Tarsus’un da tanıtım elçileri gibi çalışan Genel sekreterler gittikleri il ve ilçelerde katıldıkları toplantılarda ”Kent tarihi hakkında geniş bilgi vererek yerel turizme katkıda bulunuyorlar.”

Oda işlevinde çözümcü bir anlayışla çalışmalarını sürdüren Hasan Şanlı ve Ali Ukav ” Burada sadece oda üyelerine hizmet etmediklerini , dolaylı olarak üyelerin pazarında bulunan tüketicilere de hizmet ettiklerini”dile getirdiler.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER