TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

TURABİ GELMİŞ.. ANTONY HOOPKİNS GELSE NE ÇIKAR ?

Survivor Turabi  Tarsus’ta bulunan özel bir hastaneye gelerek check-up yaptırdığı haberi yerel basının çoğunda çıktı. Haber  yerelin dışında hastane yönetimiyle arası iyi olan ajanslar aracılığıyla ulusal medyada da gönderildi. Tabi Turabi  gelirde hastane yönetimi bu işin etinden sütünden yararlanmaz mı ? Yararlanır tabi reklamını da yapar.. Bu özel hastane,  Avrupa’da yaşayan bir Türk’ gelerek   […]

TURABİ GELMİŞ.. ANTONY HOOPKİNS GELSE NE ÇIKAR ?
26 Mayıs 2017 - 21:39 'de eklendi.

Survivor Turabi  Tarsus’ta bulunan özel bir hastaneye gelerek check-up yaptırdığı haberi yerel basının çoğunda çıktı. Haber  yerelin dışında hastane yönetimiyle arası iyi olan ajanslar aracılığıyla ulusal medyada da gönderildi.

Tabi Turabi  gelirde hastane yönetimi bu işin etinden sütünden yararlanmaz mı ? Yararlanır tabi reklamını da yapar..

Bu özel hastane,  Avrupa’da yaşayan bir Türk’ gelerek   ”Sağlık dilinde Mutluluk Çubuğu” denilen operasyonu geçirmiş.. Ve bu operasyonda hastanenin çalışanları tarafından basına servis edilmişti. Yetkililer Hastanenin ne kadar mutluluk verici bir yer olduğunu halka anlatmaya çalışmıştı.

Ben   bu hastaneden sağlık yüzünden müzdarip olmuş bir kişiyim.  Ve hatta belkide eşimi o hastanede kaybedebilecek biriydim.. Kalp Ekg’sini  hastanede dolaşan bir çalışan tarafından  çekildiği özel hastaneye ” Antony Hoopkins” bile gelse olay sadece reklamdan öteye gitmez.. Bu reklamın benim gibi dertli adamlara sökmeyeceği aşikar.

Şimdi diyeceksiniz ki bu hastaneyle ne işin var..

Hiç bir işim  gücüm yok. Sadece ucuz reklamla hasta çekmeye çalışılmasına üzüldüm o kadar.

Ah birde o hastaneden müzdarip olan hastaların haberleri çıksa şu yerel ve ulusal medyada ?

Ama çıkmaz…

Reklamın kralını 200 liralık aboneliğe yaptırıyorlar adamlar, kötüyü yazan 200 lirayı da alamaz..
Buradan hastanenin yetkililerine seslenerek merakımı gidermek istiyorum..

Acaba  Tarsus’ta sosyal sorumluluk üzerine yaptığınız çalışmalar neler ? Hangi önemli konularda vatandaşın çalışmasına sponsor oldunuz  ? Tarsus’ta Belediye ücretsiz sağlık noktasında mobil araçlar ile halka destek verirken, sizler bu konuda nasıl bir destek verdiniz ?

Ama ben verdiğinizi düşünmüyorum yoksa yerel medyadan ve bilboardlardan görme şansımız olurdu sanırım..

Sahi Turabi hastaneye  ücret ödedi mi ?
Yoksa siz reklam olsun diye kendisine mi para ödediniz ?

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER