TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Türkiye’de en ucuz ekmek Tarsus’ta satılıyor

Türkiye’de en ucuz ekmek Tarsus’ta satılıyor. Bu haber dikkatinizi çekmiş ve hatta yalan diyebilirsiniz , buyurun haberimizin detaylarını okuyun. Tarsus’un Yenice Mahallesinde 1970’li yıllardan bu yana Fırıncılık sektöründe çalışmalar yürüten Eser Fırını ekmek fiyatı ne olursa olsun yarı fiyatına vatandaşa ekmek satarak, farklı bir strateji ortaya koyuyor. Emekli Eğitimci Alptekin Eser’e ait olan ,Eser Fırını […]

Türkiye’de en ucuz ekmek Tarsus’ta satılıyor
10 Eylül 2018 - 10:39 'de eklendi.

Türkiye’de en ucuz ekmek Tarsus’ta satılıyor.

Bu haber dikkatinizi çekmiş ve hatta yalan diyebilirsiniz , buyurun haberimizin detaylarını okuyun.

Tarsus’un Yenice Mahallesinde 1970’li yıllardan bu yana Fırıncılık sektöründe çalışmalar yürüten Eser Fırını ekmek fiyatı ne olursa olsun yarı fiyatına vatandaşa ekmek satarak, farklı bir strateji ortaya koyuyor.

Emekli Eğitimci Alptekin Eser’e ait olan ,Eser Fırını günümüzde de 1 TL’ye satılan ekmeği aynı gramaj ile 50 kuruşa satarak gelen zamlara ve enflasyona karşı meydan okuyor.

Doların yükselmesi ile birlikte  un ve  katkı maddelerine gelen zamlar sonrası kazan kaldıran fırıncı esnafı yeni bir zam için nabız yoklarken, Eser Fırını zamlara inat ekmeği aynı fiyattan satmaya devam edeceğini açıkladı.

 

Haber:Cihan Kezer

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER