TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

UltrAslan’dan Anlamlı Davranış

UltrAslan Taraftar grubu önemli bir dayanışma örneği göstererek engelli gence akülü araç hediye etti. Tarsus ve Gebze UltrAslan temsilcilikleri tarafından organizesi yapılan yardım engelli taraftar Baha Can Becerik’i sevindirdi. Akülü aracın yanı sıra İmzalı  forma ve çeşitli Galatasaray ürünlerinin hediye edildiği etkinlik sonrası Baha Can Becerik’in ailesi grup temsilcilerine teşekkür etti. Tarsus Hürriyet Mahallesinde ikamet […]

UltrAslan’dan Anlamlı Davranış
06 Ekim 2018 - 10:37 'de eklendi.

UltrAslan Taraftar grubu önemli bir dayanışma örneği göstererek engelli gence akülü araç hediye etti.

Tarsus ve Gebze UltrAslan temsilcilikleri tarafından organizesi yapılan yardım engelli taraftar Baha Can Becerik’i sevindirdi.

Akülü aracın yanı sıra İmzalı  forma ve çeşitli Galatasaray ürünlerinin hediye edildiği etkinlik sonrası Baha Can Becerik’in ailesi grup temsilcilerine teşekkür etti.

Tarsus Hürriyet Mahallesinde ikamet eden engelli gencin evinde gerçekleşen buluşmaya Gebze’den 25 UltrAslan temsilcisi katıldı.

Galatasaraylılığın yardımlaşmayla daha çok büyüdüğünü dile getiren Tarsus UltrAslan temsilcisi Koray Çetin ” Gebze UltrAslan’a sonsuz teşekkür ediyoruz. Bu kampanyada  Onların desteği ve emeği büyük. Biz elimizden geldiğince engelli bireylerimize,ihtiyaç sahibi kişilere destek olmayı sürdüreceğiz. Biz UltrAslan olarak her zaman halkımızla iç içeyiz”diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER