TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Ulusal Turunçgil Konseyi Tarsus’ta

Bülten Haber/ Tarsus Gündem Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Kaçmaz, TSO Başkanı H. Ruhi Koçak’a 2020 yılında Mersin’de düzenlenecek olan ‘’14. Uluslararası Turunçgil Kongresi’’ hazırlıkları hakkında bilgi verdi. Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Koçak, Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz ve yönetim kurulunu ağırladı. Ulusal Turunçgil […]

Ulusal Turunçgil Konseyi Tarsus’ta
18 Temmuz 2019 - 10:36 'de eklendi.

Bülten Haber/ Tarsus Gündem

Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Kaçmaz, TSO Başkanı H. Ruhi Koçak’a 2020 yılında Mersin’de düzenlenecek olan ‘’14. Uluslararası Turunçgil Kongresi’’ hazırlıkları hakkında bilgi verdi.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Koçak, Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz ve yönetim kurulunu ağırladı. Ulusal Turunçgil Konseyi olarak önümüzdeki yıl 14’üncüsünü düzenleyecekleri Uluslararası Turunçgil Kongresi ile ilgili yoğun bir çalışma dönemi içinde olduklarını belirten Kaçmaz, kongre kapsamında gelecek olan yabancı konukları Tarsus’taki önemli tarihi ve dini mekanları gezdirmeyi planladıklarını söyledi. Tarsus TSO Başkanı Koçak da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek ‘’14. Uluslararası Turunçgil Kongresi’’nin başarılı geçmesi dileğinde bulundu.

Ziyaret kapsamında Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz kongre anısına ağaçlandırdıkları ve Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası adına düzenlenen ‘’Uluslararası Turunçgil Kongresi ICC Hatıra Ormanı’’ belgesini TSO Başkanı Koçak’a takdim etti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER