TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

UMUT SAMİ ŞENSOY ERKEK VOLEYBOL TAKIMI MERSİN 1.Sİ OLDU

Geçtiğimiz hafta Mersinde yapılan müsabakalarda boy gösteren Umut Sami Şensoy Lisesi  Erkek Voleybol takımı Mersin 1.si oldu. Elde edilen 1.lik  sayesinde bölge finallerinde Mersin’i temsil edecek olan erkek takımı çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Tarsus Şehit Ümit Sami Şensoy Erkek Voleybol takımı  aldığı kupanın gururunu yaşarken, takımda yer alan sporcu ve okul öğretmenleri  İlçe Spor Müdürü […]

UMUT SAMİ ŞENSOY ERKEK VOLEYBOL TAKIMI MERSİN 1.Sİ OLDU
18 Ocak 2018 - 16:19 'de eklendi.

Geçtiğimiz hafta Mersinde yapılan müsabakalarda boy gösteren Umut Sami Şensoy Lisesi  Erkek Voleybol takımı Mersin 1.si oldu.

Elde edilen 1.lik  sayesinde bölge finallerinde Mersin’i temsil edecek olan erkek takımı çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Tarsus Şehit Ümit Sami Şensoy Erkek Voleybol takımı  aldığı kupanın gururunu yaşarken, takımda yer alan sporcu ve okul öğretmenleri  İlçe Spor Müdürü Murat Tarsuslu’yu makamında ziyaret etti.

Alınan başarının Tarsus açısından önemli olduğuna vurgu yapan İlçe Spor Müdürü Murat Tarsuslu ” Bu duyguyu bize yaşatan gençlerimize ve hocalarına teşekkür ediyoruz. İnanıyorum ki bu gençler Mersinimizi de finallerde başarıyla temsil edecekler”diye konuştu.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER