TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Üniversite 4 öğrenciye burs verecek.

Tarsus Üniversitesi çeşitli doktora programlarında da eğitim gören öğrencilere burs desteği verecek. İleri ve Akıllı İmalat, Akıllı ve Yenilikçi Malzemeler alanında eğitm gören öğrencilerin yararlanacağı burs programının başvuru tarihi yayınlandı. Rektörlükten yapılan açıklamaya göre ;Ülkemiz için öncelikli alanlarında nitelikli bilgi üretmek, doktoralı insan kaynağına olan ihtiyacımızı karşılamak ve devlet üniversitelerindeki doktora programlarında öğrenim gören öğrencileri […]

Üniversite 4 öğrenciye burs verecek.
19 Ağustos 2019 - 9:34 'de eklendi.

Tarsus Üniversitesi çeşitli doktora programlarında da eğitim gören öğrencilere burs desteği verecek.

İleri ve Akıllı İmalat, Akıllı ve Yenilikçi Malzemeler alanında eğitm gören öğrencilerin yararlanacağı burs programının başvuru tarihi yayınlandı.
Rektörlükten yapılan açıklamaya göre ;Ülkemiz için öncelikli alanlarında nitelikli bilgi üretmek, doktoralı insan kaynağına olan ihtiyacımızı karşılamak ve devlet üniversitelerindeki doktora programlarında öğrenim gören öğrencileri desteklemek için, Üniversitemizce yapılan başvuru sonucunda uygun bulunan aşağıda yer alan alanlarda kontenjanlar dâhilinde burs verilecektir,denildi.

Başvuruların 9-11 Eylül 2019 tarihleri arasında Tarsus Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü bölümüne yapılacağı öğrenilirken, başvuru sonuçlarının 12 Eylül perşembe günü 2019 Saat 10:00/Konferans Salonunda açıklanacağı kaydedildi.

Burs için başvuru dilekçesi üniversitenin resmi sayfasında duyuru bölümünde yer alırken ilanın genel bilgisi için şu linkten bağlantı kurabilirsiniz.
http://www.tarsus.edu.tr/Website/Contents.aspx?PageID=1791&LangID=1

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER