TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Vatandaşlar fiyatlara üzüldü Başkan Bozdoğan’dan indirim istedi.

Tarsus’ta okulların kapanması ile birlikte Tarsus Belediyesi’de her yaşta insanın spor yapabilmesi için kurslar açmaya başladı. Bu kapsamda Tarsus Belediyesine ait Mehmet Çelebi Spor Salonunda yaz okulları açılırken, kurs kaydı yaptırmak için tesise giden vatandaşlar , yüksek aidatlar yüzünden üzüntülerini dile getirdiler. Vatandaşlar çocukların spor yapması için yapılan çağrılara kulak verip tesise koştuklarını ifade ederek […]

Vatandaşlar fiyatlara üzüldü Başkan Bozdoğan’dan indirim istedi.
15 Haziran 2019 - 15:40 'de eklendi.

Tarsus’ta okulların kapanması ile birlikte Tarsus Belediyesi’de her yaşta insanın spor yapabilmesi için kurslar açmaya başladı.

Bu kapsamda Tarsus Belediyesine ait Mehmet Çelebi Spor Salonunda yaz okulları açılırken, kurs kaydı yaptırmak için tesise giden vatandaşlar , yüksek aidatlar yüzünden üzüntülerini dile getirdiler.

Vatandaşlar çocukların spor yapması için yapılan çağrılara kulak verip tesise koştuklarını ifade ederek ” Karşılaştıkları ücret tarifesi” karşısında şaşkınlık yaşadıklarını söylediler.

Geçtiğimiz yıl içerisinde 40 TL aylık ile çocuklarını yaz kurslarına yazdırdıklarını dile getiren Şehit İshak mahallesi sakini M.Küçükyeşil ” Başkanımızdan Allah razı olsun, havuzda zam yapıldı, ardından vatandaşlarımızın talebi üzerine yapılan zamları geri çektirdi. Burası da halkın kullanımına ait tesisler ama geçen seneye göre yüzde yüz zam yapılmış durumda. Lütfen indirim yapın,biz eski fiyata razıyız. Çocuklarımız buralara gelerek kötü alışkanlıklardan uzak kalıyor . Başkanımız Haluk beye şimdiden teşekkür ediyoruz”dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER