TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

VATANDAŞLAR OTOGARA SERVİS İSTİYOR

Tarsus’ta yaşayan 27 Yaşındaki Selçuk D., yetkililere seslenerek Geç saatlerde gelen yolcular için Otogar’da servis uygulaması başlatılmasını istedi. Yıllar önce alınan karar sonucunda Firmaların servislerinin kaldırıldığını ifade eden Selçuk D, ” Yıllardır Tarsus Otogarından seyahat ediyoruz. Gece geç saatte Tarsus’a gelindiğinde ne yazık ki otobüs veya benzeri bir servis aracı bulamıyoruz.Kimliği belirsiz kişiler tarafından çoğu […]

VATANDAŞLAR OTOGARA SERVİS İSTİYOR
28 Şubat 2018 - 18:06 'de eklendi.

Tarsus’ta yaşayan 27 Yaşındaki Selçuk D., yetkililere seslenerek Geç saatlerde gelen yolcular için Otogar’da servis uygulaması başlatılmasını istedi.

Yıllar önce alınan karar sonucunda Firmaların servislerinin kaldırıldığını ifade eden Selçuk D, ” Yıllardır Tarsus Otogarından seyahat ediyoruz. Gece geç saatte Tarsus’a gelindiğinde ne yazık ki otobüs veya benzeri bir servis aracı bulamıyoruz.Kimliği belirsiz kişiler tarafından çoğu kişi rahatsız ediliyor. Taksi fiyatları da pahalı geldiği için mağdur oluyoruz. Gece belli saatlere kadar otobüs bulabiliyoruz. Yetkililerden ricamız otogar-merkez hattında çalışan bir belediye otobüsünün sabaha kadar çalışmasını istiyoruz.”dedi.

Otogar servisleri ve toplu taşıma hizmeti için  Mersin Büyükşehir Belediyesinin yetkili olduğu öğrenildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER