TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

VEDAT GÜNYAR,FİKRET HACIOSMAN’I UNUTTURMAYACAĞIZ,DEDİ.

İstanbul’da çalıştığı hastanede hastası tarafından öldürülen Dr. Fikret Hacıosman için Tarsus Devlet Hastanesi bahçesinde , Mersin Tabipler Odası tarafından anma düzenlendi. Chp Tarsus Belediye Başkan A.Adayı Dr.Vedat Günyar’ın da aralarında olduğu hekimler ”Doktorlara yapılan saldırıların son bulmasını”istedi. “Doktor Fikret Hacıosman’a yapılan saldırıyı kınadıklarını ifade eden Dr. Vedat Günyar ”Ülkemizde Sağlık çalışanlarına yönelik şiddet gün geçtikçe […]

VEDAT GÜNYAR,FİKRET HACIOSMAN’I UNUTTURMAYACAĞIZ,DEDİ.
09 Ekim 2018 - 14:17 'de eklendi.

İstanbul’da çalıştığı hastanede hastası tarafından öldürülen Dr. Fikret Hacıosman için Tarsus Devlet Hastanesi bahçesinde , Mersin Tabipler Odası tarafından anma düzenlendi.

Chp Tarsus Belediye Başkan A.Adayı Dr.Vedat Günyar’ın da aralarında olduğu hekimler ”Doktorlara yapılan saldırıların son bulmasını”istedi.

“Doktor Fikret Hacıosman’a yapılan saldırıyı kınadıklarını ifade eden Dr. Vedat Günyar ”Ülkemizde Sağlık çalışanlarına yönelik şiddet gün geçtikçe artmakta ve yoğunlukta devam etmektedir. Psikiyatri Uzmanı Dr. Fikret Hacıosman, İstanbul’da çalıştığı hastanede silahlı saldırı sonucu kafasından ağır yaralanmış ve maalesef kurtarılamayarak vefat etmiştir. Şiddetin savunulabilir bir yanı olamaz. Sağlık çalışanları başta olmak üzere her canlıya yönelik şiddet ve saldırıyı kınıyor, yakın ailesi ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum”dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER