TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

YARENLİK ALANINA KEPÇEYLE DALDI , BANKAYA GİDİYORDUM DEDİ

Tarsus Yarenlik Alanına Kepçeyle Dalan Genç Az Daha Katliam yapacaktı. Atatürk Bulvarı Yarenlik Alanına giren ve alkollü olduğu öğrenilen 23 yaşlarında ki genç bir anda kalabalığın arasına dalarak ilerlemeye başladı. Kepçenin hareket halinde olduğunu gören vatandaşlar kaçışırken, bir süre sonra tehlikeyi  fark eden vatandaşlar kepçenin üzerine atlayarak sürücüyü durdurmaya çalıştı. Aldığı darbelere aldırmadan kepçeyi geri […]

YARENLİK ALANINA KEPÇEYLE DALDI , BANKAYA GİDİYORDUM DEDİ
29 Mart 2018 - 13:42 'de eklendi.

Tarsus Yarenlik Alanına Kepçeyle Dalan Genç Az Daha Katliam yapacaktı.

Atatürk Bulvarı Yarenlik Alanına giren ve alkollü olduğu öğrenilen 23 yaşlarında ki genç bir anda kalabalığın arasına dalarak ilerlemeye başladı. Kepçenin hareket halinde olduğunu gören vatandaşlar kaçışırken, bir süre sonra tehlikeyi  fark eden vatandaşlar kepçenin üzerine atlayarak sürücüyü durdurmaya çalıştı.

Aldığı darbelere aldırmadan kepçeyi geri geri kullanmaya devam eden alkollü sürücü bir çok iş yerinin vitrini ve tabelalarını da yerinden söktü. Bir çok kıyafette kepçenin altında kalarak kullanılmaz hale geldi.

Vatandaşların kontağı kapatarak durdurduğu kepçenin sürücüsünü yaka paça aşağıya indiren vatandaşlar olayı polise ihbar etti.  Linç edilmekten son anda kurtulan sürücü  ”Garanti Bankasına gitmek için bu yolu kullandığını”söyledi.

Alkollü sürücünün, Yeni Sanayi Sitesi yapımındaki taşeron firmasında çalıştığı öğrenildi.

Haber:Cihan Kezer

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER