Reklamı kapat

Reklamı kapat
TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Yarenlik Alanının yeni Tadı Lokma. Çarşı Simit Durağında!

Lokma ve çikolatanın buluşması yeni bir tatlı akımına dönüştü. O şerbetli tatlı kabuğundan çıktı, içini dışını çikolatayla doldurdu. Artık insanlar onu tadabilmek için uzun kuyruklara giriyor Tarsus’ta unlu mamulleri üzerine hizmet veren Çarşı Simit Durağı yeni bir hizmet zinciri oluşturdu. Yeni nesil tatlıcılığın aranan ürünlerinden biri olan çikolatalı lokma Tarsus’ta da ilgi görmeye başladı. Yarenlik […]

Yarenlik Alanının yeni Tadı Lokma. Çarşı Simit Durağında!
13 Nisan 2019 - 17:16 'de eklendi.

Lokma ve çikolatanın buluşması yeni bir tatlı akımına dönüştü. O şerbetli tatlı kabuğundan çıktı, içini dışını çikolatayla doldurdu. Artık insanlar onu tadabilmek için uzun kuyruklara giriyor

Tarsus’ta unlu mamulleri üzerine hizmet veren Çarşı Simit Durağı yeni bir hizmet zinciri oluşturdu.

Yeni nesil tatlıcılığın aranan ürünlerinden biri olan çikolatalı lokma Tarsus’ta da ilgi görmeye başladı.

Yarenlik Alanında kalitenin adı olan Çarşı Simit Durağı simit ve unlu mamullerine ek olarak lokmada dökerek , gıda sektörüne yeni bir tadı kazandırdı.

İşletme sahibi Selahattin Erdem ” Geleneksel tatlımız lokma artık eskisi gibi değil. Yağda kızartılan, üstüne bolca şerbet dökülen efsane tatlımızın çikolatayla ilk buluşması gerçekleştik. Tarsuslulara muazzam bir tat sunuyoruz.”dedi.

Lokmalar makine yardımıyla değil  elle döktüklerini kaydeden Selahattin Erdem ”  İster tuzlu, ister ballı, ister çikolatalı içi dolu lokmaları seçebiliyorsunuz. Üzerine de beyaz, sütlü ve bitter çikolata, tahin, pekmez, karamel, fındık, ceviz  ve bir çok spesial organik tatlandırıcıda isteğe göre koyuyoruz, yani halkımızın damak tadına uygun hale getiriyoruz.”diye konuştu.

 

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER