TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Yarın Tarsus’a Geliyor

Eski Devlet Bakanı ve İyi Parti Kurucu üyelerinden olan Ayfer Yılmaz yarın Tarsus’a gelerek  İYİ Parti İlçe Başkanlığı Binasını açacak. Alınan bilgilere göre yarın Tarsus’a gelecek olan Eski Bakan Ayfer Yılmaz’ın İlçe Başkanlığında yapılacak olan Aday Adayları tanıtım toplantısına da katılacak. Ayfer’in Tarsus’ta esnaf gezisine de çıkacağı öğrenildi. İyi Parti İlçe Başkanı Tekin Çelik imzasıyla […]

Yarın Tarsus’a Geliyor
04 Mayıs 2018 - 20:27 'de eklendi.

Eski Devlet Bakanı ve İyi Parti Kurucu üyelerinden olan Ayfer Yılmaz yarın Tarsus’a gelerek  İYİ Parti İlçe Başkanlığı Binasını açacak.

Alınan bilgilere göre yarın Tarsus’a gelecek olan Eski Bakan Ayfer Yılmaz’ın İlçe Başkanlığında yapılacak olan Aday Adayları tanıtım toplantısına da katılacak.

Ayfer’in Tarsus’ta esnaf gezisine de çıkacağı öğrenildi.

İyi Parti İlçe Başkanı Tekin Çelik imzasıyla paylaşılan bildiride ” 05.05.2018 Cumartesi günü saat 13.30 da Bakanımız Ayfer Yılmaz Tarsus İyi Parti İlçe Başkanlığı açılışı ve 27.donem Milletvekili Aday Adayları tanıtımı için Tarsus’ta bulunacaktır.Tüm Vatandaşlarımız davetlidir.”denildi.

AYFER YILMAZ KİMDİR?

Ayfer Yılmaz, 1956 senesinde Ankara’da dünyaya geldi.  Lise mezuniyetinin ardından Ankara Üniversitesi’nde okumaya başlayan Yılmaz, Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun oldu. Eğitimini tamamladıktan sonra Bonn Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Müşavir Yardımcılığı, Hazine Kamu Finansmanı Genel Müdürlüğü, Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı Müsteşar Yardımcılığı, Hazine Müsteşarlığı, Dünya Kalkınma Bankası, Asya Kalkınma Bankası, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası, İslam Kalkınma Bankası Türkiye Başkanlığı görevleri yapan Yılmaz, ayrıca XX.ve XXI. Dönem İçel (Mersin) Milletvekilliği ile Devlet Bakanlığı yaptı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER