TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Zeytin Dalı Operasyonuna Destek İçin Hatay’da Buluştular

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci öncülüğünde düzenlenen ve 81 İlden esnaf temsilcilerinin katıldığı “‘Zeytin Dalı İçin Hatay’dayız, Devletimizin Yanındayız” programına Tarsus Bakkallar ve Bayileri Odası başkanı Erdoğan Yalçın ve oda yöneticileri de katıldı. Erdoğan Yalçın programa Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, TESKOMB Genel Başkanı A. Kadir Akgül ve 81 […]

Zeytin Dalı Operasyonuna Destek İçin Hatay’da Buluştular
14 Mart 2018 - 22:45 'de eklendi.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci öncülüğünde düzenlenen ve 81 İlden esnaf temsilcilerinin katıldığı “‘Zeytin Dalı İçin Hatay’dayız, Devletimizin Yanındayız” programına Tarsus Bakkallar ve Bayileri Odası başkanı Erdoğan Yalçın ve oda yöneticileri de katıldı.

Erdoğan Yalçın programa Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, TESKOMB Genel Başkanı A. Kadir Akgül ve 81 ilden gelen esnaf temsilcilerinin katıldığını belirterek, “Esnaf ve sanatkar camiası nasıl kurtuluş mücadelesinde devletinin ve milletinin yanında yer almışsa, bugünde istikbal ve istiklal için devletinin ve milletinin yanındadır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent Tüfenkçi’nin öncülüğünde esnaf camiası vatanı, milleti, bayrağı ve ezanı için Hatay’da tek yürek olmuştur.” dedi.

Esnaf camiası ekmeğini bölerek paylaşır, ama vatanı böldürmez,  vatan toprağını paylaşmaz diyen Erdoğan Yalçın  ‘Zeytin Dalı İçin Hatay’dayız, Devletimizin Yanındayız’ programına öncülük ederek esnaf camiası ile birlikte olan Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent Tüfenkci’ye, esnaf ve sanatkar camiasının milli duygularına ve milli duruşuna öncülük eden TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken’e , programa Mersin’den  katkı sunan Mersin ESOB Başkanımız Talat Dinçer ve Mersin’de ki Esnaf odası temsilcilerine ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Haber:Cihan KEZER

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER