TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Zorbaz Otel’e engelli dostu ödülü verildi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 12.’si gerçekleştirilen Geleneksel Mersin Engelliler Haftası kapsamında engelli bireylere destek olan özel kuruluşlara desteklerinden dolayı plaket ve engelli dostu şilti verildi. Başkan Seçer konuşmasında, engellilere uygun bir yaşam biçimi yaratılmasının toplumların gelişmişlik düzeyinin belirlenmesinde önemli olan bir ölçüt olduğunu ifade ederek,  Zorbaz Oteli Sahibi İş adamı Yüksel Atum’a ”Engelli […]

Zorbaz Otel’e engelli dostu ödülü verildi.
10 Mayıs 2019 - 21:17 'de eklendi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 12.’si gerçekleştirilen Geleneksel Mersin Engelliler Haftası kapsamında engelli bireylere destek olan özel kuruluşlara desteklerinden dolayı plaket ve engelli dostu şilti verildi.

Başkan Seçer konuşmasında, engellilere uygun bir yaşam biçimi yaratılmasının toplumların gelişmişlik düzeyinin belirlenmesinde önemli olan bir ölçüt olduğunu ifade ederek,  Zorbaz Oteli Sahibi İş adamı Yüksel Atum’a ”Engelli dostu işletme alanında girişimci olan otel ” şilti verdi.

Şilt taktim töreni sırasında kısa konuşma yapan Atum ”Farklılıklarımızı biliyoruz, ve onları kırmadan farkındalık yaratmaya gayret gösteriyoruz. Bu amaçla bugün bize verilen bu anlamlı ödül için herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Farkındalık yaratmaya devam edecek, ve engelsiz bir yaşam yaratmaya dair çaba göstermeyi sürdüreceğiz”dedi.


Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen, 12. Geleneksel Mersin Engelliler Haftası etkinliğine Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Vali Yardımcısı Abdullah Şahin, Mersin Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet İsmail Yağcı, KKTC Mersin Başkonsolosu Ayşen Volkan İnanıroğlu, Mersin İl Emniyet Müdür Yardımcısı Diyaaddin Özer, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Alpay Antmen , Zorbaz Otel Genel Müdürü Mustafa Kemal Toyguş ve çok sayıda engelli vatandaş ile aileleri katıldı.Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER